Reklama w serwisie

Reklama  w  sremkowo.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową serwisu sremkowo.pl. Polecamy banery reklamowe,teksty sponsorowane i e-wizytówki firm.

1.  BANER PRAWY TOP

Opis: Pierwsze cztery reklamy od góry w prawej kolumnie serwisu. Baner o wielkości 234 x 100 px widoczny na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu.Możliwość powiększenia rozmiaru (połączenie dwóch banerów lub 1 i 1/2 banera )

2.  BANER PRAWY

Opis:  Baner reklamowy piąty i kolejny o wielkości 234 x 100 px w prawej kolumnie serwisu. Widoczny na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu. Możliwość podwojenia rozmiaru.

3.  BANER DOLNY

Opis: Baner umieszczony na dole strony  o wielkości 468 x 100 px widoczny na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu.


Banery reklamowe, po kliknięciu na nie mogą  przekierowywać odwiedzającego na państwa własną stronę internetową lub  na e-wizytówkę  państwa firmy zamieszczoną w naszym dziale „Katalog Firm”,gdzie odwiedzający pozna dokładną ofertę państwa firmy.

E-WIZYTÓWKA  FIRMY   wykonanie + rok emisji w serwisie 


Baner reklamowy może również przekierowywać na  tekst sponsorowany wyświetlany na głównej stronie serwisu sremianin.pl (np.informacje o najnowszej ofercie lub promocji.) Text sponsorowany jest wyświetlany tak długo, jak długo aktywny jest baner reklamowy (np. 2 tygodnie).

TEKST  SPONSOROWANY  wykonanie ( do 1500 znaków  + zdjęcia ) emisja darmowa zawarta w kosztach wykupu banera reklamowego.

ZAREKLAMUJ SIĘ

Zapraszamy!!