Oferta reklamowa

strategia marketingowa i reklama

Witam!
Pragnę przedstawić państwu  ofertę reklamową serwisu sremkowo.pl. W obecnych czasach przy dużej popularności internetu ,każda znacząca się firma posiada własną stronę internetową.
Posiadanie profesjonalnej strony podnosi wiarygodność naszej firmy a, także ułatwia klientom zapoznanie się z naszą ofertą. Warto więc wyprzedzić konkurencję i zdobyć nowych klientów. Szczególnie jest to istotne dla nowo powstałych firm.

Nasz serwis posiada wysoką pozycję w wyszukiwarce google pod hasłem „Śrem” co gwarantuje dużą liczbę odwiedzin. Średnia miesięczna liczba odwiedzin serwisu sremkowo.pl wynosi 10 000 do 15 000 wejść miesięcznie. Odwiedzają nas głównie mieszkańcy Śremu i okolic,czyli państwa potencjalni przyszli klienci.

Warto zaznaczyć ,że państwa reklama umieszczona na naszym serwisie nie zginie pośród setek innych reklam, jak w przypadku tradycyjnych gazet, ani nie podzieli losu wielu ulotek leżących pod drzwiami. Liczba reklam na naszej stronie jest ograniczona do kilkunastu ,przez co reklamy będą bardziej widoczne. Reklamy będą umieszczone w prawej i lewej kolumnie serwiu.

OFERTA DLA FIRM POSIADAJĄCYCH  WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ :

Jeśli państwa firma posiada własną stronę internetową , ale pragną  państwo zwiększyć liczbę odwiedzin na waszej firmowej stronie ,a tym samym pozyskać nowych klientów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tutaj idealnym rozwiązaniem będzie ciekawy baner reklamowy kierujący użytkownika na państwa stronę internetową. Jednorazowy koszt stworzenia banera wynosi 20 zł. Koszt miesięcznej emisji banera w serwisie sremkowo.pl wynosi 10zł.

OFERTA DLA FIRM NIE POSIADAJĄCYCH WŁASNEJ STRONY INTERNETOWEJ :

Jeśli nie chcecie państwo ponosić dużych wydatków związanych z posiadaniem własnej strony internetowej ,a jednocześnie chcecie być widoczni i reklamować się w internecie pragniemy przedstawić idealne rozwiązanie. Proponujemy stworzenie wizytówki państwa firmy, każda wizytówka  będzie niepowtarzalna. Wizytówki będące jednocześnie  stronami internetowymi umieszczone będą w naszym serwisie i widoczne w katalogu „Wizytówki firm z regionu”. W takim przypadku również warto zwiększyć liczbę odwiedzin na państwa wizytówce przez umieszczenie banera reklamowego na głównej stronie naszego serwisu, który będzie kierował użytkowników prosto na waszą wizytówkę.

Jednorazowy koszt stworzenia wizytówki : 99 zł  (w cenie zawiera się emisja wizytówki w katalogu „Wizytówki firm z regionu”)

Opcja dodatkowa – baner reklamowy :

Jednorazowy koszt stworzenia banera wynosi 20 zł. Koszt miesięcznej emisji banera w serwisie sremkowo.pl wynosi 10zł

Podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć VAT.
Wystawiamy faktury VAT.